SEO konzultace a poradenství

Chcete, aby váš projekt dokázal plně využít potenciálu vyhledávačů?  Hledáte někoho, kdo v průběhu tvorby projektu dohlédne na to, že po stránce SEO je vše v pořádku? Nebo máte jen několik dotazů k optimalizaci svého webu?

Ve všech případech vám dokáži pomoci. Nabízím jak komplexní SEO poradenství, tak jednorázové konzultace.

Přečtěte si více, nebo rovnou přejděte na kontaktní formulář a zeptejte se na to, co vás zajímá.

Komplexní SEO poradenství

Komplexní SEO poradenství k teprve vznikajícím i již zaběhnutým projektům. Jako konzultant mohu spolupracovat s dalšími lidmi od vás a udělat maximum pro to, aby váš web dokázal naplno využít potenciálu vyhledávačů.

Kdy se vám komplexní poradenství hodí?

 1. Plánujete nový projekt – pak je důležité s prací na optimalizaci začít ještě předtím, než vůbec začnete řešit finální podobu webu. Je důležité znát cíle, připravit si informační architekturu celého webu a vše promyslet tak, abychom potenciálu vyhledávačů mohli využít naplno. Začnete-li SEO řešit až po spuštění projektu, bude celý proces optimalizace náročnější (pokud ne rovnou nemožný) a plný kompromisů ubírajících na celkové efektivitě.
 2. Váš web již běží, ale chcete lepší výsledky – optimalizace běžícího projektu je vždy náročnější. Často je potřeba provádět změny, které mohou dočasně velkou měrou zasáhnout do zisků. A pokud jsou provedeny špatně a neuváženě, mohou celý projekt dokonce pohřbít. V tomto případě dohlédnu na to, aby se tak nestalo a udělali jsme, co bude v našich silách.¨
 3. Když svůj web kompletně redesignujete (předěláváte) – v tom případě je potřeba ohlídat, aby firma, které jste web svěřili, dodržela potřebné postupy a zásady. Jedině tak zajistíte, že neztratíte své pracně dobyté pozice ve vyhledávání, a vaše podnikání bude moci bez problému pokračovat dál. Znám případ, kdy firma přišla o 2/3 svých zisků právě kvůli špatně provedenému předělání webu a následnému výpadku z vyhledávání.
 4. Jste webový vývojář – vyvíjíte vlastní CMS či e-commerce řešení a chcete se vyhnout jeho nedostatkům z hlediska SEO.

Jednorázové SEO konzultace

Zejména menší firmy a živnostníci, kteří se o SEO svého webu snaží svépomocí, často dělají množství chyb. Ty pramení z nesprávného pochopení cílů optimalizace pro vyhledávače. Po konzultaci získáte ucelenější pohled na SEO a dozvíte se, co je pro vás užitečné a co nikoli. Svůj web pak budete moci optimalizovat lépe a účinněji.

Každá konzultace je individuální a probereme během ní vaše konkrétní problémy a otázky.

Proč využít jednorázové konzultace?

 • Budeme se věnovat tomu, co vás zajímá – probereme vaše konkrétní dotazy a problémy.
 • Získáte lepší přehled o SEO. Možná se po našem hovoru budete na celou problematiku optimalizace dívat trochu jinak. Pochopíte, že optimalizace pro vyhledávače není žádná magie, a že mnohdy stačí trochu pozměnit způsob uvažování o návštěvnosti z vyhledávání.
 • Zjistíte, jaké cíle byste optimalizací měli sledovat – cíle, které majitelé webů sledují a kterých se snaží dosáhnout bývají často špatné a nicneříkající.
 • Odkáži vás na ověřené zdroje informací – během konzultace vám budu průběžně zasílat odkazy na podrobné zdroje informací týkající se témat souvisejících právě s vaším webem.
 • Konzultace vám buď bude užitečná, nebo nic neplatíte –  pokud během prvních deseti minut konzultace řeknete, že vám nepřináší nic nového, ukončíme ji a nic neplatíte.
 • A pokud se rozhodnete časem pro svůj web najmout konzultanta, budete vědět, které jeho činnosti vám pomohou, a které jsou naopak zbytečné nebo vám dokonce uškodí. Získáte tak lepší kontrolu a s ní i lepší výsledky.

Cena a průběh konzultací

 • Cena: 1800 Kč / hod (nejsem plátce DPH)
 • Průběh: SEO konzultace poskytuji po Skype (doporučuji – pro vás nejméně nákladné, rychlé, můžeme na sebe v reálném čase reagovat), mailu i telefonu. Je jen na vás, jaký způsob zvolíte.

Nezávazná poptávka služeb nebo dotaz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Předmět zprávy

Vaše zpráva

Odpověď na svou poptávku či dotaz očekávejte nejpozději do 48 hodin.